TJ Slavoj Suchdol

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Slavoj Suchdol
www.slavojsuchdol.cz

TJ Slavoj Suchdol
Starší přípravka

14. kolo, So 05.05 11:00

Sokol Stodůlky6
Starší přípravka6

Slávia Praha dívky

13. kolo, Pá 27.04 17:30

Starší přípravka10
Slávia Praha dívky10

1.FC Barrandov

12. kolo, Pá 20.04 17:30

Starší přípravka7
1.FC Barrandov7

Starší přípravka

11. kolo, So 14.04 12:00

Sokol Lochkov4
Starší přípravka10

TJ Ruzyně

10. kolo, Pá 06.04 17:30

Starší přípravka15
TJ Ruzyně3

Union Vršovice "B"

9. kolo, Pá 03.11 17:30

Starší přípravka7
Union Vršovice "B"11

Starší přípravka

8. kolo, St 25.10 17:30

AFK Slivenec11
Starší přípravka4

SK Modřany

7. kolo, Pá 20.10 17:30

Starší přípravka4
SK Modřany4

Starší přípravka

6. kolo, Pá 13.10 17:00

Bílá Hora 8
Starší přípravka6

Sokol  Stodůlky

5. kolo, Pá 06.10 17:30

Starší přípravka1
Sokol Stodůlky15

FA Praha

10. kolo, Pá 03.04 17:30

Starší přípravka
FA Praha

Slovan Bohnice

12. kolo, Pá 17.04 17:30

Starší přípravka
Slovan Bohnice

Starší přípravka

13. kolo, Ne 26.04 17:00

FC Tempo
Starší přípravka

Březiněves

14. kolo, Čt 30.04 17:30

Starší přípravka
Březiněves

Starší přípravka

15. kolo, Ne 10.05 17:00

1.FC Barrandov
Starší přípravka

Zlíchov 1914

16. kolo, Pá 15.05 17:30

Starší přípravka
Zlíchov 1914

Starší přípravka

17. kolo, Pá 22.05 17:00

Vinoř
Starší přípravka

Třeboradice

18. kolo, Pá 29.05 17:30

Starší přípravka
Třeboradice

Starší přípravka

11. kolo, Pá 05.06 17:30

Avia Čakovice
Starší přípravka

Přehled zápasů

Zpět na rozpis
Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín
1. FA Praha -:- Starší přípravka 07.09.2019Sobota 09:00
2. Starší přípravka -:- Avia Čakovice 13.09.2019Pátek 17:30
3. Slovan Bohnice -:- Starší přípravka 22.09.2019Neděle 10:15
4. Starší přípravka -:- FC Tempo 27.09.2019Pátek 17:30
5. Březiněves -:- Starší přípravka 06.10.2019Neděle 11:00
6. Starší přípravka -:- 1.FC Barrandov 11.10.2019Pátek 17:30
7. Zlíchov 1914 -:- Starší přípravka 20.10.2019Neděle 15:30
8. Starší přípravka -:- Vinoř 25.10.2019Pátek 17:30
9. Třeboradice -:- Starší přípravka 01.11.2019Pátek 18:00
10. Starší přípravka -:- FA Praha 03.04.2020Pátek 17:30
12. Starší přípravka -:- Slovan Bohnice 17.04.2020Pátek 17:30
13. FC Tempo -:- Starší přípravka 26.04.2020Neděle 17:00
14. Starší přípravka -:- Březiněves 30.04.2020Čtvrtek 17:30
15. 1.FC Barrandov -:- Starší přípravka 10.05.2020Neděle 17:00
16. Starší přípravka -:- Zlíchov 1914 15.05.2020Pátek 17:30
17. Vinoř -:- Starší přípravka 22.05.2020Pátek 17:00
18. Starší přípravka -:- Třeboradice 29.05.2020Pátek 17:30
11. Avia Čakovice -:- Starší přípravka 05.06.2020Pátek 17:30

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FK Sparta Košíře 11 37:14 23
2. SK Modřany "B" 11 22:15 21
3. Bílá Hora 11 33:28 20
4. Řeporyje 11 27:17 19
5. Slavoj Suchdol 11 32:27 19
6. SK Střešovice 1911 "C" 11 25:23 18
7. Sokol Lochkov 11 25:18 17
8. .Čechie Smíchov "B" 11 25:26 15
9. SK Sparta Krč 11 30:27 13
10. Točná 11 23:24 11
11. Sokol Lipence 11 13:37 9
12. AFK Slivenec "B" 11 13:49 1

Kompletní tabulka

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

02.03.2020 Vilém Kalous (12)
02.03.2020 Matěj Kotlín (37)
03.03.2020 Marko Kuhanec (8)
04.03.2020 Šimon Pleyer (9)
07.03.2020 Antonín Pavel (9)

Najdete nás na Facebooku

zijusklubem.cz hl.m . Praha MČ Suchdol

Počet návštěv: 51636
Posledních 30 dnů: 413 | Posledních 7 dnů: 118 | Poslední den: 8

© 2020 TJ Slavoj Suchdol | Všechna práva vyhrazena | slavoj.suchdol@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne